Odkazy

                                        
 
 
 
Náhodoného návštěvníka může zprvu tento web odrazovat názvem, který v sobě obsahuje slovo politika - což je slovo mnohým lidem často nesympatické. Spojuje se s korupcí lhaním a bojem o moc.
Autoři webu definují výraz exopolitika takto:
 
Exopolitika je studium klíčových jedinců, politických hráčů, institucí a procesů spojených s jevem UFO a mimozemskou hypotézou. Je to studium politických procesů a vládnutí v mezihvězdné společnosti. Exopolitika  je založena na pochopení toho, že Země byla navštívena mnoha vyspělými mimozemskými rasami s rozmanitými druhy motivací, programů a etiky. Dynamika tohoto vzájemného působení mezi mimozemskými rasami a pozemšťany, je předmětem zkoumání exopolitiky.
 
 
Tyto stránky rozhodně stojí za shlédnutí. Je na nich mnoho zajímavých informací a jsou pravidelně aktualizovány. V současné době jde zřejmě o jednu z nejvýraznějších aktivit v souvislosti s UFO problematikou v České republice. Jde o seriózní sdružení jehož členy jsou například: JUDr. Jiří Kult, Ing. Václav Urban, QAD či překladatel a publicista Karel Rašín.
 
 
 
 
 
Stránky badatele Jaroslava Chvátala.
Jaroslav je považován za kontroverzní osobnost. Měl jsem tu čest ho poznat osobně a ač s některými jeho názory nemohu souhlasit přesto ho považuji za člověka, který v souvislosti s popularizací a šířením informací a zajímavých názorů rozšiřující lidské povědomí odvádí zajímavou a podnětnou práci. Na jeho stránkách se setkáme s mnoha konspiračními teoriemi, články o UFO, kruzích v obilí, tajných projektech apod. Je na každém z nás, co si z této pestré nabídky vybere k pročtení, čemu bude věřit a k čemu zaujme skeptický či domítavý postoj.
 
 
 
 
 
Webová stránka obsahuje pouze zajímavá videa zejména z oblasti UFO.
Sesbíral je člověk, který si na internetu říká EXTRATERRESTRIAL2012 a vystupuje též pod hlavičkou PINDZMEDIA či CH3mtrails. Je velice aktivní na zahraničním serveru www.youtube.com a jeho české obdobě www.stream.cz.
Extraterrestrial 2012 odvádí špičkovou práci a sbírá z internetu jedno zajímavější video o UFO, mimozemských   
civilizacích a příbuzných tématech, za druhým. Výsledkem jeho mravenčího snažení jsou video-kanály, které nabízí
mnoho vysoce hodnocených a obdivně komentovaných videí, nejen od UFO příznivců, z celého světa. Často i lidé, kteří na UFO nevěří, po shlédnutí některých z nich, přidávají vzrušené komentáře typu: "K čertu, na tom něco je!"
 
Určitě stojí zato obětovat čas a podívat se na pár z nich. Netvrdím, že všechna videa zachycují opravdové létající
talíře mimozemských návštěvníků, ale kdo si dá tu práci a shlédne jich co největší množství (kanál na stream.cz
obsahuje přes 200 videí)  možná bude nucen připustit, že doba kdy oficiální místa již nebudou moci popírat aktivity mimozesmkých civilizací na planetě Zemi, nebude zase až tak vzdálená:
 
 
Video kanál s tématikou UFO na www.youtube.com:
 
Video kanál s tématikou UFO na českém serveru www.stream.cz:


http://ufo.over.cz/

 
Webová stránka člověka, který si zřejmě přeje zůstat v anonymitě, protože o něm na webu není kromě všeobecného kontaktního e-mailu ani zmínka. Každopádně naleznete zde vcelku zajímavé informace mezi kterými vynikají zejména popsané případy pozorování UFO v ČR a také UFO-fórum sloužící k výměně názorů a sdílení informací o UFO.  
TOPlist