DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ARTEFAKT MOCI: Ultimátum čarodějů

AM I:Ultimátum čarodějů

Artefakt moci:
Ultimátum čarodějů

Autor: Petr Matějček

(15. března 2012 zahájen prodej na českém knižním trhu...)

   

O knize:
 

První kniha nové fantasy ságy Artefakt moci.

Osada, poslední svobodné společenství Zemí na Severu, je ohrožováno šesticí zlých čarodějů. Jedinou naději skýtá nebezpečná výprava na Vzdálené ostrovy, kde sídlí moc schopná splnit jakékoliv přání. Koho však vyslat? Koho vystavit tisícům nebezpečí a naložit mu na ramena odpovědnost za osud celé Osady? Mezitím v našem světě žije dívka Jane. Odstrkována, nepochopena a neustále zrazována se pomalu obrací ke zlu. Její rozhodnutí však bude mít vliv nejen na ni samotnou, ale i na Osadu a její obyvatele… Artefakt moci je určen především mladším čtenářům, ale potěší všechny příznivce dobrých příběhů. Jeho síla není pouze v nápaditém ději, ale především v zápalu, s kterým jeho hrdinové bojují za hodnoty jako přátelství, láska a tolerance.

 

O autorovi :

Petr Matějček (*1978), autor z nové generace českých spisovatelů. 
Na knižním trhu debutoval v roce 2011 úspěšným titulem Povídky z jiné dimenze.
Disponuje osobitým vypravěčským stylem se schopností vystavět poutavý a čtivý příběh, který zaujme od prvních stránek, zakončený nevšední a překvapivou pointou. Skrze postavy často předkládá čtenáři zajímavé myšlenky, koncepty či náměty k zamyšlení.

Ke svým knihám komponuje tématickou hudbu přinášející posluchači možnost připomenout si děj i postavy příběhu skrze hudební rovinu a získat tak z celého díla hlubší zážitek.

Řadí se mezi popularizátory fenoménu UFO a myšlenky existence mimozemských civilizací.
Zajímá se o vesmír, filozofii, psychologii, ezoteriku a duchovní rovinu člověka. Nejen o těchto tématech informuje na svém webu: www.space.wbs.cz.


Ke knize Artefakt moci dodává:

 „Když zapálíte svíčku v potemnělé místnosti tmy ubude. Čím více svíček zapálíte, tím méně bude tmy. Kde je Světlo nemůže být Temnota. A to je jedno z poselství tohoto příběhu. Důvod proč jsem ho napsal.“

 

   
 Rybář Logan a drak Beryl                           Salatiel Saul v souboji s Vlkodavem 

  
Artefakt Moci - koláž                                 Rába Rosáles, Lapiduch Žongl a velbloud Mocibud

 

 


Artefakt moci: Ultimátum čarodějů (Ústřední melodie) 

Artefakt moci: Ultimátum čarodějů (Na palubě Něžné Mary)

 

Artefakt moci: Ultimátum čarodějů (Zahradní snění)

Artefakt moci: Ultimátum čarodějů (Méthea a Hadí Jaspis)