Původ a historie lidstva

 _________________________________________________________________________________________________
 
Původ člověka a dávná historie lidstva jsou otázkou a nevyřešenou záhadou. Dogmata a schémata, která jsou obecně stanovena a přijímána staví na hlavu objevy a fakta, jež jaksi nezapadají do kontextu. Je zde mnoho  faktických důkazů, archeologických nálezů, artefaktů, soch, předmětů, záhadných staveb i ruin celých měst jež dokazují, že historie lidstva je opravdu dávná a že zde před dávnými věky mohlo být několik vyspělých lidských civilizací jež byly zničeny. Vše je zastřeno rouškou věků a také urputnou snahou strážců "oficiální teze o historii lidstva" jenž všechny tyto náznaky a fakta pečlivě zametají pod koberec znevažují nebo o nich prostě a jednoduše širokou veřejnost neinformují. Legendy dávných civilizací jsou protkány návštěvami "bytostí z hvězd", jež našim prapředkům pomáhali a stvořili je k obrazu svému. Tento jev se táhne  legendami jako tlustá červená linie a zanechává odkaz budoucím pokolením o tom, jak to tehdy s člověkem bylo:
 
Do vývoje lidstva zasahovali nám neznámé inteligence jenž přišli z jiných světů. Je nasnadě, že vlivů a působení mimozemských ras na vývoj naší planety bylo povícero. Bylo by chybou zjednodušovat tento fakt na jednu jedinou mimozemskou rasu, která člověka stvořila a usměrňovala jeho vývoj. Vlivů "odjinud"  je zde evidentně mnoho a i mezi mimozemskými rasami docházelo ke střetům zájmů třetinicím či konfliktům.

V současné době tyto vlivy pravděpodobně stále pokračují.
 
Zřejmě i to je důvod proč nám, obyčejným lidem, není přáno znát ucelenou historii lidstva v podobě takové v jaké se opravdu udála.
 
 
TOPlist